default_mobilelogo

V tejto kategórii nie sú žiadne články. Avšak, ak sú tu zobrazené podkategórie, tie môžu články obsahovať.

Podkategórie

 
Ak ste sa rozhodli zmeniť svojho stomatológa alebo hľadáte nového zubára radi vás u nás privítame a budeme robiť všetko pre vašu spokojnosť.

 

 
Snažíme sa, aby ste u nás zabudli, čo je to nepríjemné zubné ošetrenie.

 

Cieľom ošetrení je preventívne zabrániť vzniku problémov v dutine ústnej ako je zubný kaz, zápal ďasien a parodontitída a vyliečiť alebo zastaviť už vzniknuté ochorenie a udržať dosiahnutý terapeutický výsledok.

 

Medzi preventívne ošetrenia patria: dentálna hygiena, ochorenie ďasien, fluoridácia

 

Ústna dutina je vyplnená snehovými zvyškami zubných tkanív a potravy a je tak ideálny živnou pôdou pre ďalšie baktérie. Ľahko tak môže vzniknúť zubný kaz, kt postupuje zubovinou, až k zubnej dreni. Už od začiatku kazu sa zubná dreň snaží zub obrannými mechanizmami ochrániť. Ak však obranný mechanizmus zlyhá či kaz postupuje veľmi rýchlo, hrozia aj ďalšie komplikácie. Cieľom je zabrániť ďalšiemu šíreniu kazu, oprava pošokodeného zubu a liečba ďalších komplikácii.

 

Na tento účeľ slúžia ošetrenia ako: zubne výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, röntgen

 

Realizujeme rôzne chirurgické zákroky pomocou laseru a piezotechniky, ktoré nám umožnia rýchlo a najmenej invazívne vyriešiť tie najrôznejšie prípady. Bežné extrakcie zubov; komplikované extrakcie, extrakcie zubov múdrosti, resekcie koreňového hrotu, prehĺbenie vestibulu, estetické zákroky: prekrytie krčkov, zavedenie implantátov a miniimplantátov.

 

 

Cieľom estetickej a protetickej stomatológie je snaha o čo najprirodzenejší a harmonický vzhľad chrupu pacienta. Okrem základných funkcií chrupu, ku ktorým patrí odhrýzanie a rozdrobovanie potravy, hrajú totiž zuby dôležitú úlohu aj pri artikulácii (tvorbe hlások) a zásadným spôsobom ovplyvňujú celkový výraz tváre. Dokonalý úsmev je našou vizitkou, podľa ktorej nás okolí hodnotí.

Sem patria ošetrenia: bielenie zubov, estetické fazety, korunky, mostíky, protézy